Proč s námi

System4u je specialistou v oblasti IT s již 10 letou tradicí. Během této doby jsme získali celou řadu zkušeností a stali jsme se opravdovými profesionály, kteří nabízejí špičkové služby.

  • Profesionální tým

System4u zaměstnává pouze profesionály ve svém oboru. Naši zaměstnanci jsou pravidelně školeni v technologiích jako je IBM, Microsoft nebo MobileIron doma i v zahraničí. Oddělení vývoje se věnuje vylepšování současných systémů pro naše stávající klienty, ale realizuje také individuální projekty.

  • Dlouholeté zkušenosti a bohaté reference

Naše dlouholetá spolupráce s významnými českými advokátními kancelářemi přispívá k neustálemu rozvoji současných systémů a jejich pravidelným aktualizacím. Naši klienti sami poukazují na další funkcionality, které by ocenili, a pomáhají nám vylepšovat softwary podle svých potřeb a požadavkům.Mezi naše spokojené klienty patří významné právnické firmy působící na českém trhu. Seznam referencí naleznete ZDE.

  • Kvalitní podpora a zákaznický servis

Svým klientům navíc nabízíme placenou službu správy a podpory aplikace Inkaso pohledávek i Advokátní agendy. Tato služba je vám k dispozici v různých variantách a záleží jen na vás, v jakém režimu (rozsahu) chcete zákaznickou podporu využívat.Ve všední dny jsme vám k dispozici na telefonním čísle 515 915 115 a klientům také na helpdesk@system4u.com. Další oblíbenou možností je služba vzdálené podpory, která umožňuje pracovníkovi technické podpory, aby se vzdáleně připojil k vašemu počítači a pomohl váš problém vyřešit. K této službě se přihlásíte v sekci Podpora.

  • Flexibilní nasazení podle vašich potřeb

Nabízíme vám možnost nasazení celého řešení přímo ve vaší firmě či kanceláři. V případě vašeho zájmu je možné také cloudové řešení s hostingem v našem datovém centru. Více informací o možnostech hostingových služeb najdete ZDE.

Proč si vybrat právě System4u was last modified: 30 července, 2015 by System4u
Zpět na aktuality Zpět na hlavní stránku