Software pro správu pohledávek

Efektivní nástroj pro hromadné zpracování velkých balíků pohledávek. Pokud pracujete s jen malým množstvím pohledávek, není nutné automatizované evidování a hromadné podávání platebních příkazů. V případě, že pracujete s větším počtem pohledávek, je nutná pomoc specializovaného softwaru.

 

Díky efektivnímu workflow a snadnému hromadnému generování a podávání ePR šetří aplikace váš čas a peníze. Inkaso pohledávek je navíc webovou aplikací. To znamená, že k ní můžete přistupovat snadno a rychle z webového prohlížeče bez nutnosti instalovat program přímo do počítače (podporuje Internet Explorer od verze 8). K potřebným informacím tak máte přístup odkudkoli.

Autorem a zároveň poskytovatelem aplikace je společnost System4u, která působí na trhu již více než 10 let. Díky bohatým zkušenostem v oblasti IT (vývoje software) se nám podařilo vytvořit aplikaci, která dokáže plnit všechny potřebné funkce pro vymáhání velkých balíků pohledávek.

Hlavní výhody:

  • jednoduchost a přehlednost uživatelského rozhraní
  • intuitivní ovládání a snadná dostupnost funkcí z jediné stránky
  • webová aplikace bez nutnosti složité a zdlouhavé instalace
  • snadné přihlášení přes internet
  • jedinečná funkce hromadného podání pohledávek
  • špičková zákaznická podpora
  • workflow zajišťující automatizaci celého procesu vymáhání pohledávek
  • pravidelné aktualizace aplikace

 

Inkaso pohledávek je tím správným řešením pro hromadnou správu pohledávek. Vzhledem k tomu, že aplikace dokáže udělat celou řadu úkonů za vás, máte větší prostor k samotnému jednání s dlužníky a klienty. Správa pohledávek je pak daleko efektivnější.

 


 

Díky workflow mezi jednotlivými moduly jsou všechny informace neustále aktualizovány. Máte tak přehled o všech kauzách v reálném čase. Ke konkrétním spisům je možné nastavit automatizované procesy, které vyvolají automatické akce dle vašeho vlastního nastavení. K pohledávkám lze dále přiřazovat dokumenty, kontakty, vedoucí nebo zodpovědné osoby.

Celý systém je permanentně napojen na veřejné rejstříky (především ISIR) a data jsou aktualizována. Snadno tak vidíte všechny změny bez nutnosti je dohledávat. Navíc je možné vidět upozornění na subjekty, kde může být vymáhání problémové s ohledem na aktuální finanční situaci dlužníka. Neustále se tak aktualizuje stav současných pohledávek.

Poté, co je celý proces vymáhání dokončen, dokáže systém generovat přehledné statistiky, ze kterých lze snadno zjistit efektivitu a úspěšnost vymáhání u konkrétního subjektu. Objevují se zde např. všechny náklady a výnosy u dané pohledávky nebo balíčku.

Jednotlivé moduly jsou schopny mezi sebou efektivně komunikovat a předávat si data tak, aby vám ušetřily práci a čas.

 


 

Inkaso pohledávek je jedinečná aplikace určená pro hromadnou správu pohledávek. Pomocí této služby je soudní i mimosoudní vymáhání pohledávek daleko jednodušší.

 

Software pro správu pohledávek was last modified: 27 července, 2016 by System4u

Kontakt

System4u a.s.
Lidická 48, 602 00, Brno
T: +420 543 210 522
E:
IČ: 26945231
DIČ: CZ26945231

© 2021 System4u, a.s.
Powered by Wordpress

Nahoru
×
Show
Vážení zákazníci, software Advokátní agenda již dále nerozvíjíme, můžeme Vám však doporučit vhodného poskytovatele.
I nadále provozujeme Inkaso pohledávek, kompletně zastřešíme Vaši IT infrastrukturu a o našich dalších službách se více dozvíte na System4u. Kontaktujte nás na info@system4u, rádi Vám pomůžeme.