Funkce Inkasa pohledávek

Inkaso pohledávek nabízí celou řadu užitečných funkcí, které jsou potřebné k hromadnému zpracování a správě velkých balíků pohledávek. Díky propojení některých funckí dochází k automatickým procesům, které dále šetří váš čas.

 

Karta pohledávky

Všechny pohledávky na jednom místě!

Přehledná úvodní stránka, ze které můžete vidět všechny důležité informace o stavu pohledávek. Spisy jdou velmi snadno spravovat a doplňovat o důležité informace spojené s vývojem kauzy.

Čtěte více…

Reporty

Tvoření a export reportů snadno a rychle!

Díky tomuto modulu bude vytváření reportů opravdu snadné. Aplikace je schopna generovat celou řadu reportů, které budete v procesu správy a zpracování pohledávek potřebovat. Navíc podporuje celou řadu formátů dle vašich potřeb. Aplikace je schopna generovat také  hromadné reporty.

Čtěte více…

Hromadné generování výstupů

Jednodušší a efektivnější práce s pohledávkami.

Tato funkce dokáže značně zefektivnit práci díky automatizovaným hromadným akcím, jako je tvoření potřebných výstupů a podání elektronických plateb přímo na podatelnu justice.

Čtěte více…

Datové schránky

Možnost párovat přílohy a odesílat datové zprávy.

K aplikaci můžete napojit neomezené množství datových schránek. Datové zprávy pak můžete stahovát a párovat s konkrétní pohledávkou. Samozřejmostí je možnost odesílat a vytvářet zprávy.

Čtěte více…

 Import dat

Vložte jakákoli data a pracujte s nimi přímo v aplikaci.

Tuto funkci oceníte především v případě, kdy potřebujete do samotné aplikace vkládat data. Tento speciální modul upravuje vložená data do požadovaného formátu, který dokáže aplikace zpracovat a umožní tak nahrání informací do aplikace. Celý proces probíhá na základě šablony.

Čtěte více…

Workflow

Propojení jednotlivých funkcí pro zvýšení efektivity práce!

Jednotlivé moduly jsou schopny spolupracovat. Vykonávají tak celou řadu činností za vás a aktualizují informace o pohledávce v reálném čase. Navíc můžete systém propojit s veřejnými rejstříky.

Čtěte více…

Administrace

Definujte přístupová práva jednotlivých uživatelů.

Hlavním funkcí je možnost přidávat a definovat jednotlivé uživatelské role. Na jejich základě získáte přístupová práva k vybraným funkcím, pohledávkám a dokumentům.

Čtěte více…

Bankovní transakce

Párování plateb pro aktuální přehled o stavu pohledávky.

Aplikace dokáže zpracovat stažené výpisy plateb a efektivně je přiřazovat k pohledávkám. Díky tomu máte aktuální přehled o finančním vývoji a platbách přímo u vybraného balíku pohledávek. U jednotlivých plateb pak můžete dělat i další potřebné úkony.

 Čtěte více…

Funkce Inkasa pohledávek was last modified: 27 července, 2016 by System4u

Kontakt

System4u a.s.
Lidická 48, 602 00, Brno
T: +420 543 210 522
E:
IČ: 26945231
DIČ: CZ26945231

© 2020 System4u, a.s.
Powered by Wordpress

Nahoru
×
Show
Vážení zákazníci, software Advokátní agenda již dále nerozvíjíme, můžeme Vám však doporučit vhodného poskytovatele.
I nadále provozujeme Inkaso pohledávek, kompletně zastřešíme Vaši IT infrastrukturu a o našich dalších službách se více dozvíte na System4u. Kontaktujte nás na info@system4u, rádi Vám pomůžeme.