Datové schránky

Tento modul je dalším z řady, který pomáhá jednoduše spravovat a především přehledně přiřazovat potřebné dokumenty k těm správným pohledávkám. Inkaso pohledávek nabízí napojení neomezeného množství datových schránek do vašeho systému. Samozřejmostí je automatické párování a workflow, které šetří váš čas.

 

Modul datové schránky slouží ke stahování datových zpráv z neomezeného množství datových schránek vedených u České pošty a k jejich párování k pohledávkám.

Dále modul umožňuje odesílání datových zpráv, vytvoření nové zprávy k odeslání z datové schránky a možnost vložit přílohy k datové zprávě (podporováno je velké množství typů příloh, ale Česká pošta doporučuje přílohy ve formátu pdf).

Snadná orientace díky filtrování a vyhledávání

Pomocí tohoto filtrování nastavujete, jaké zprávy jsou zobrazeny na aktuální obrazovce. Filtrování je možné nastavit podle data nebo podle stavu zprávy (zprávy napárované s pohledávkami nebo zprávy určené ke spárování).

Co všechno je možné se zprávami dělat

Nad zprávami zobrazenými v seznamu zpráv můžete po kliknutí na příslušnou ikonu provést tyto akce

  • Zobrazení detailu zprávy
  • Přiřazení zprávy k pohledávce
  • Odstranění zprávy
  • Zrušení párování zprávy s pohledávkou

Hromadné operace

V systému je možné hromadně smazat více datových zpráv najednou. Díky klasickému zaškrtávání tak můžete vymazat větší množství zpráv.

Automatické párování datových zpráv na pohledávky

Automatické párování přiřazuje k datovým zprávám příslušné pohledávky. Párování probíhá tak, že nad aktuálně zobrazeným přehledem datových zpráv spustí párování tak, jak je nastaveno ve workflow aplikace.

Párování zprávy k pohledávce je možné také manuálně na seznamu zpráv nebo v detailu zprávy. V dalším kroku máte možnost zvolit workflow, které se provede po spárování zprávy s pohledávkou.

Datové schránky was last modified: 27 července, 2016 by System4u

Kontakt

System4u a.s.
Lidická 48, 602 00, Brno
T: +420 543 210 522
E:
IČ: 26945231
DIČ: CZ26945231

© 2021 System4u, a.s.
Powered by Wordpress

Nahoru
×
Show
Vážení zákazníci, software Advokátní agenda již dále nerozvíjíme, můžeme Vám však doporučit vhodného poskytovatele.
I nadále provozujeme Inkaso pohledávek, kompletně zastřešíme Vaši IT infrastrukturu a o našich dalších službách se více dozvíte na System4u. Kontaktujte nás na info@system4u, rádi Vám pomůžeme.