Administrace

V této sekci máte možnost nastavení důležitých funkcí. Klíčové je především nastavení rolí jednotlivých uživatelů, kteří do aplikace Inkaso pohledávek vstupují. Můžete tak snadno omezit přístup ke specifickým balíkům pohledávek nebo definovat zobrazení reportů.

 

Modul Administrace umožňuje:

  • editaci číselníků
  • databáze soudů
  • balíků
  • uživatelů, jejich oprávnění a rolí

Číselníky

Číselníky jsou použity jako předdefinované hodnoty různých položek v rámci celé aplikace (hodnota ID). Pokud tedy např. přejmenujete existující záznam, nový název se projeví u všech záznamů s ID tohoto přejmenovaného záznamu.

Uživatelé a jejich role

Uživatelská práva jsou definována pomocí rolí uživatelů. V roli uživatele je nastaveno, jaké akce může uživatel provádět a které moduly aplikace má přístupné. Tato role je přiřazena uživateli. Pro jednotlivé uživatele je dále individuálně nastaveno, do kterých balíků pohledávek má přístup a které reporty může zobrazovat.

Administrace was last modified: 4 srpna, 2014 by System4u

Kontakt

System4u a.s.
Lidická 48, 602 00, Brno
T: +420 543 210 522
E:
IČ: 26945231
DIČ: CZ26945231

© 2020 System4u, a.s.
Powered by Wordpress

Nahoru
×
Show
Vážení zákazníci, software Advokátní agenda již dále nerozvíjíme, můžeme Vám však doporučit vhodného poskytovatele.
I nadále provozujeme Inkaso pohledávek, kompletně zastřešíme Vaši IT infrastrukturu a o našich dalších službách se více dozvíte na System4u. Kontaktujte nás na info@system4u, rádi Vám pomůžeme.