Automatizované úkony jsou klíčové při zpracování velkých balíků pohledávek.

V procesu hromadného zpracování a správy pohledávek je nutný neustálý dohled a aktualizace stavu pohledávky. Co ale dokáže software a vy ne, je nonstop provoz a aktualizace údajů. Inkaso pohledávek jsme vyvinuli tak, aby nejen ulehčovalo práci s velkými balíky pohledávek, ale především proto, aby dokázalo zefektivnit hromadné procesy podávání ePR a hromadného generování výstupů o průběhu a výsledcích celého řízení.

Zatímco vy v noci odpočíváte a chystáte se na další náročný pracovní den, Inkaso Pohledávek intenzivně pracuje, aniž by vás rušilo nebo vyžadovalo vaši přítomnost.

Co všechno za vás dělá, když v noci spíte:

  • Dochází k pravidelné aktualizaci záznamů z insolvenčního rejstříku. Okamžitě tak zjistíte, jestli se náhodou některý z klientů neocitl v insolvenci.
  • Systém kontroluje všechny pohledávky a termíny splatností. Pokud dojde k porušení pravidel dle nastavení systému, začne automaticky provádět požadované úkony. Pošle upomínku emailem nebo upozorňuje na hrozící rizika (např. datum promlčení).
  • Systém automaticky přepočítává hodnotu pohledávek včetně aktuálního úroku na pohledávkách.
  • Inkaso pohledávek je propojeno s infosoudem, kde zjišťuje aktuální stav pohledávek v soudním řízení. Jakmile zjistí změněný stav, aktualizuje informace o soudním řízení na kartě pohledávky

Co všechno ještě může dělat, pokud si tyto funkce nastavíte:

  • Automatické rozesílání reportů, ve kterých se klient dozví aktuální stav pohledávky. K reportu lze přiložit komentář a další informace (např. dokument).
  • Automatické stažení a odeslání zpráv z datových schránek.
  • Automatická výměna dat návrhů na exekuci s exekutorskými úřady.
  • Lze navázat workflow na změnu stavu pohledávky atp. – vše dle vašich konkrétních požadavků.

A navíc – bankovní  modul dokáže efektivně zpracovávat výpisy plateb dlužníků. Jednotlivé platby jsou vkládány do systému a přiřazeny k příslušným pohledávkám.

Inkaso pohledávek tak pracuje 24 hodin denně. Díky tomu přijdete ráno k počítači a všechny informace jsou aktualizovány.

Inkaso pohledávek was last modified: 25 března, 2020 by System4u

Software Inkaso pohledávek pracuje i v noci a tak pomáhá zefektivnit celý proces zpracování pohledávek.

Nezávazná prezentace

Kontakt

System4u a.s.
Lidická 48, 602 00, Brno
T: +420 543 210 522
E:
IČ: 26945231
DIČ: CZ26945231

© 2020 System4u, a.s.
Powered by Wordpress

Nahoru
×
Show
Vážení zákazníci, software Advokátní agenda již dále nerozvíjíme, můžeme Vám však doporučit vhodného poskytovatele.
I nadále provozujeme Inkaso pohledávek, kompletně zastřešíme Vaši IT infrastrukturu a o našich dalších službách se více dozvíte na System4u. Kontaktujte nás na info@system4u, rádi Vám pomůžeme.