Spisy

Tento modul vám nabízí přístup ke všem vašim spisům. Spisy lze velmi snadno spravovat a doplňovat o důležité informace spojené s vývojem kauzy (dokumenty, emaily, kontakty). Díky tomu máte celou agendu neustále k dispozici kdekoli a kdykoli.

 

Modul vám poskytuje přehled všech vašich advokátních spisů jak uzavřených, tak probíhajících.

Nic už nemusíte dlouze hledat. Veškerá agenda je nyní na jednom místě, bezpečně uložena a neustále k dispozici.

EVIDENCE SPISŮ

  • Třídění podle právníka, čísla spisu, umístění, klienta či protistrany
  • Automatické číslování dle předem definované číselné řady
  • Fulltextové vyhledávání ve všech polích
  • Archivace uzavřených případů

U každého spisu tak můžete evidovat množství úkonů jako jsou telefonáty, schůzky nebo úkoly. Dále je možné přímo z emailu přiřadit přílohu k požadovanému spisu. Mimo to můžete snadno spravovat také papírovou poštu. Ke spisu přidáváte také klienta, protistrany a další důležité kontakty spojené s kauzou. Navíc jsou přidávány hodnoty jako typ případu, hodinová sazba a další interní zařazení.

Jednoduché vyhledávání v systému

V Advokátní agendě lze vyhledávat ve všech dokumentech a záznamech podle zadaných kritérií. Vyhledávat mužete podle jednoho nebo více parametrů. Po dokončení vyhledávání budete informování o počtu nalezených záznamů seřazených dle relevance k hledanému výrazu.

Archivace spisu

Ukončené spisy lze samozřejmě archivovat. Archivace označí spis včetně všech záznamů jako archivovaný, odstraní ho ze seznamu spisů a zamezí změnám v datech. Zároveň dojde i k fyzickému přesunu souboru do složky archív. Archivovat lze i další záznamy jako jsou výkazy práce, úkoly, poštu a události.

Přílohy

Ke spisům můžete také přiřazovat libovolné dokumenty, obrázky či jakékoliv další soubory, které s danou kauzou souvisí.

Přiřazení rolí pro přístup ke specifickým kauzám

Přístup k jednotlivým spisům lze omezit nebo úplně zablokovat. Advokátní agenda tak nabízí zabezpečení všech citlivých dat tak, aby se k nim dostaly jen povolané osoby. Na úrovni jednotlivých spisů lze omezit přístup tak, aby např. koncipient měl dostupné pouze spisy, na kterých opravdu pracuje.

Spisy was last modified: 27 července, 2016 by System4u

Kontakt

System4u a.s.
Lidická 48, 602 00, Brno
T: +420 543 210 522
E:
IČ: 26945231
DIČ: CZ26945231

© 2021 System4u, a.s.
Powered by Wordpress

Nahoru
×
Show
Vážení zákazníci, software Advokátní agenda již dále nerozvíjíme, můžeme Vám však doporučit vhodného poskytovatele.
I nadále provozujeme Inkaso pohledávek, kompletně zastřešíme Vaši IT infrastrukturu a o našich dalších službách se více dozvíte na System4u. Kontaktujte nás na info@system4u, rádi Vám pomůžeme.