Pro koho je software určen

Nezáleží na tom, jestli jste začínající advokát nebo již máte zavedenou kancelář. Systém je určen jak pro malé, tak velké firmy. Ideálním řešením je především pro firmy s více advokáty, koncipienty a větší administrativou. Vedení velkého objemu kauz a přehledná struktura, díky které se v systému lze snadno orientovat, je bez podpory toho správného softwaru téměř nemožná.

 

Pro menší advokátní kanceláře se ale systém vyplatí také. Práce s papírovými formuláři a spisy se stává časově náročnou záležitostí a je vhodnější vše spravovat online. Navíc vám takovýto software přináší výhodu v tom, že nemusíte na jednání nosit stohy spisů, ale snadno máte vše přístupné z tabletu.

Další výhodou je, že systém sám generuje reporty o stavu kauz a vy se tedy nemusíte obávat, že na něco zapomenete a klient se bude muset reportu dožadovat.

Advokátní agenda pomáhá zlepšit produktivitu práce a komunikaci s klienty a dalšími členy týmu.

 


 

Advokátní agenda nabízí komplexní přehled o všech kauzách,
task management a systém pro fakturaci.

Pro koho je software určen was last modified: 30 července, 2014 by System4u

Kontakt

System4u a.s.
Lidická 48, 602 00, Brno
T: +420 543 210 522
E:
IČ: 26945231
DIČ: CZ26945231

© 2021 System4u, a.s.
Powered by Wordpress

Nahoru
×
Show
Vážení zákazníci, software Advokátní agenda již dále nerozvíjíme, můžeme Vám však doporučit vhodného poskytovatele.
I nadále provozujeme Inkaso pohledávek, kompletně zastřešíme Vaši IT infrastrukturu a o našich dalších službách se více dozvíte na System4u. Kontaktujte nás na info@system4u, rádi Vám pomůžeme.