Proč software pro advokáty

Naším hlavním záměrem bylo vyvinout software, který bude uživatelský přátelský, tzn. jednoduchý a přehledný, ale bude mít všechny potřebné funkce a moduly, které usnadní, zjednoduší, zrychlí a zefektivní administrativní práci v advokátní kanceláři.

 

Ze zkušeností a dlouholeté praxe s právníky jsme zjistili, že většina systémů pro správu advokátní agendy je nefunkční nebo nemá dostatek funkcí, které by celou agendou skutečně usnadnily. Sami právníci totiž neustálým hledáním ve spisech ztrácejí drahocenný čas, který pak musí dohánět večer nebo dokonce v noci doma. Navíc si v papírovém systému nedokáží efektivně dohlížet nad úkony všech členů týmu a často dochází k nepřesnému výkazu práce.

Advokátní agenda je tedy výsledkem samotné komunikace s advokáty a zpracování jejich požadavků na systém pro správu spisové agendy.

Jeho součástí jsou všechny moduly, které oceníte v každodenní práci. Důležitým parametrem ovšem dle požadavků bylo především zachování jednoduchého a přehledného rozhraní pro samotnou práci v programu. Díky intenzivní spolupráci vznikl software, který je snadno použitelný, uživatelsky přátelský a se všemi funkcionalitami, které administrativa vyžaduje.

Advokátní agenda přináší moderní elektronické řešení, které přemění vaši kancelář na firmu, která dokáže kontrolovat svou produktivitu a pomocí moderního softwaru převést papírovou agendu do elektronické formy, kde budou všechna data přehledně a bezpečně uložena.

 


 

Flexibilní software, který se přizpůsobí vám
i vašim klientům.

Proč software pro advokáty was last modified: 5 srpna, 2014 by System4u

Kontakt

System4u a.s.
Lidická 48, 602 00, Brno
T: +420 543 210 522
E:
IČ: 26945231
DIČ: CZ26945231

© 2020 System4u, a.s.
Powered by Wordpress

Nahoru
×
Show
Vážení zákazníci, software Advokátní agenda již dále nerozvíjíme, můžeme Vám však doporučit vhodného poskytovatele.
I nadále provozujeme Inkaso pohledávek, kompletně zastřešíme Vaši IT infrastrukturu a o našich dalších službách se více dozvíte na System4u. Kontaktujte nás na info@system4u, rádi Vám pomůžeme.