Kalendář

Nedílnou součástí aplikace je Kalendář. V tomto modulu můžete jednoduše vytvářet události. Kalendář je možné rozdělit na osobní a skupinový. Sdílený kalendář pak pomáhá především v rámci týmové spolupráce. Samozřejmostí je kooperace s modulem Úkoly pro ještě efektivnější spolupráci s kolegy.

 

Kalendář je klíčovou aplikací pro plánování událostí a také hlídání termínů.

Bez tohoto modulu prostě nelze fungovat. V případě, že si potřebujette naplánovat schůzku, oddělit osobní a pracovní události nebo je naopak synchronizovat dohromady, vždy je potřeba online aplikace, která bude tyto informace shromažďovat a hlídat za vás plnění termínů.

Najdete v něm všechny naplánované ale i již realizované události.

Plánování je možné v pohledu měsíc, týden nebo konkrétní den. Na blížící se termín vás tak vždy upozorní systém, takže už nikdy nic nepropásnete.

Kalendář vám pomáhá plánovat, organizovat svůj čas, nahlížet do kalendářů kolegů a hlídá vaše termíny.

Osobní kalendář

Aplikace vám umožní vytvářet jak osobní, tak pracovní kalendář. Orientace mezi nimi je velmi jednoduchá na jeden překlik. Plánovat můžete na jeden den, týden nebo měsíc. V rámci zadávání nové události můžete kromě klasických informací navíc zadat pozvání další osoby nebo si např. zarezervovat firemní auto.

Sdílené kalendáře

Jedinečná aplikace pro týmovou spolupráci. Kalendáře je možné sdílet s kolegy a zaměstnanci vaší firmy. Získáváte přehled nad plněním termínů.

Kalendář was last modified: 27 července, 2016 by System4u

Kontakt

System4u a.s.
Lidická 48, 602 00, Brno
T: +420 543 210 522
E:
IČ: 26945231
DIČ: CZ26945231

© 2020 System4u, a.s.
Powered by Wordpress

Nahoru
×
Show
Vážení zákazníci, software Advokátní agenda již dále nerozvíjíme, můžeme Vám však doporučit vhodného poskytovatele.
I nadále provozujeme Inkaso pohledávek, kompletně zastřešíme Vaši IT infrastrukturu a o našich dalších službách se více dozvíte na System4u. Kontaktujte nás na info@system4u, rádi Vám pomůžeme.