Fakturace

V každém podnikání je důležité mít přehled nad fakturami a především nad výkazy práce, kde mohou unikat peníze díky špatnému měření času. S Advokátní agendou budete mít pod kontrolou oboje. S tímto modulem budou vaše faktury naprosto správné.

 

Tento modul shromažďuje všechna potřebná data pro vystavování faktur.

Aplikace úzce spolupracuje s dalšími moduly jako jsou např. Kontakty. Všechna potřebná data o subjektu nebo klientovi jsou vám k dispozici a aplikace vám je nabídne v rámci našeptávače. Údaje tak nemusíte ručně vpisovat ani složitě dohledávat.

Do této sekce je možné nastavit přístup pouze lidem, kteří jsou oprávněni fakturovat. Z této sekce je totiž možné kontrolovat výkazy práce a jednotlivé úkony na daném spisu či kauze.

Interní fakturace

Pro úkony provedené v rámci firmy (takové úkony, které nebudou fakturovány žádnému klientovy) byla zavedena tzv. Interní fakturace. Vydané interní faktury se nezobrazují v podsekci Vydané faktury, ale ve vlastních pohledech.

Export faktur do html

Faktury je možné uložit jako html soubor s tím, že se soubor automaticky otevře v internetovém prohlížeči a zároveň se uloží do adresáře.

Cizí měny

V Advokátní agendě je možné vykazovat práci také v cizích měnách. V souvislosti s měnou je možné nastavit i jazyk faktury, resp. tiskových výstupů klienta.

Fakturace was last modified: 27 července, 2016 by System4u

Kontakt

System4u a.s.
Lidická 48, 602 00, Brno
T: +420 543 210 522
E:
IČ: 26945231
DIČ: CZ26945231

© 2020 System4u, a.s.
Powered by Wordpress

Nahoru
×
Show
Vážení zákazníci, software Advokátní agenda již dále nerozvíjíme, můžeme Vám však doporučit vhodného poskytovatele.
I nadále provozujeme Inkaso pohledávek, kompletně zastřešíme Vaši IT infrastrukturu a o našich dalších službách se více dozvíte na System4u. Kontaktujte nás na info@system4u, rádi Vám pomůžeme.