Dokumenty

Dokumenty, pošta a přílohy emailů jsou nedílnou součastí každodenní administrativy. Advokátní agenda vám pomůže s jejich snadnou správou. Vše lze snadno zařadit přesně k danému spisu. Ke každé kauze tak máte na jednom místě všechny potřebné dokumenty.

 

Do aplikace můžete stáhnout veškeré soubory a dokumenty vytvořené v jiných aplikacích a navíc v různých formátech (pdf, jpg, doc).

Pro práci s dokumenty používá systém

  • metodu file server, kdy jsou soubory ukládány v předem určené struktuře na souborový server organizace

Aplikace automaticky vytváří na disku stromovou strukturu, kde jsou nejprve složky pojmenované podle roku a dále podle čísla spisu, a v té jsou dokumenty uloženy. Obsah složky se zobrazí po kliknutí na číslo spisu nebo pomocí file managera. Dokumenty se do spisu přidávají přetažením souboru do složky spisu, případně v otevřeném okně adresáře spisu přes kontextovou nabídku Windows.

Hlavní výhodou této metody je fyzické oddělení souborů od aplikace a všechny související věci, jako je například zálohování, přístupy přímo přes file systém, neomezená velikost a rychlost datového úložiště. Nevýhodou je nemožnost práce s dokumenty mimo kancelář.

Dokumenty was last modified: 27 července, 2016 by System4u

Kontakt

System4u a.s.
Lidická 48, 602 00, Brno
T: +420 543 210 522
E:
IČ: 26945231
DIČ: CZ26945231

© 2021 System4u, a.s.
Powered by Wordpress

Nahoru
×
Show
Vážení zákazníci, software Advokátní agenda již dále nerozvíjíme, můžeme Vám však doporučit vhodného poskytovatele.
I nadále provozujeme Inkaso pohledávek, kompletně zastřešíme Vaši IT infrastrukturu a o našich dalších službách se více dozvíte na System4u. Kontaktujte nás na info@system4u, rádi Vám pomůžeme.