Přednosti Advokátní agendy

Správa formou klasických papírových složek je už dávno pryč. Získejte funkční software, díky kterému budete svou advokátní kancelář řídit od počítače, laptopu nebo tabletu.

 

  1. Mějte ve svém podnikání přehled – přehledné informace na jednom místě odkudkoli. Z úvodního dashboard získáte okamžitý přehled o tom co se děje, co máte udělat a jak funguje plnění úkolů v rámci týmu.
  2. Bezpečnost vašich dat – aplikace nabízí bezpečné uložení firemních dat a zabezpečený přístup z mobilních zařízení.
  3. Buďte mobilní a online– všechny informace máte s sebou, ať už jste kdekoli, a můžete s nimi pracovat, jako byste byli v kanceláři.
  4. Virtuální kancelář – už nemusíte ztrácet čas s klasickou papírovou administrativou, vše máte přehledně k dispozici v počítači a nic nemůžete ztratit.
  5. Aktualizace online – už nemusíte nejnovější aktualizace a upgrade instalovat znovu do počítače, vše jde over-the-air (online bez nutnosti připojení zařízení) a automaticky.
  6. Týmová spolupráce – snadno můžete sdílet kalendář, pověřovat zodpovědné osoby úkoly a sledovat jejich plnění, nebo chatovat online o důležitých kauzách
  7. Workflow – díky propojení aplikací dochází k automatizovaným procesům, které šetří váš čas
  8. Možnost hledání – Nepamatujete si číslo kauzy nebo potřebujete informaci o klientovi, se kterým právě jednáte? Využijte možnosti hledání pomocí slova nebo fráze a Advokátní agenda vám najde to, co zrovna potřebujete.
  9. Pravidelné reporty a statistiky – pravidelný a aktuální přehled o pracovních úkonech zaměstnanců, logicky řazeno ke každé kauze, pomáhá snadnější fakturaci a informování o průběhu kauzy
  10. Možnost propojení s dalšími systémy – Advokátní agendu jde dále napojit na ISIR (Insolvenční rejstřík), datové schránky a firemní systémy (Windows Exchange)

 


 

Řekněte své ANO Advokátní agendě a uvidíte,
že je to láska na celý život!

Přednosti Advokátní agendy was last modified: 27 července, 2016 by System4u

Kontakt

System4u a.s.
Lidická 48, 602 00, Brno
T: +420 543 210 522
E:
IČ: 26945231
DIČ: CZ26945231

© 2020 System4u, a.s.
Powered by Wordpress

Nahoru
×
Show
Vážení zákazníci, software Advokátní agenda již dále nerozvíjíme, můžeme Vám však doporučit vhodného poskytovatele.
I nadále provozujeme Inkaso pohledávek, kompletně zastřešíme Vaši IT infrastrukturu a o našich dalších službách se více dozvíte na System4u. Kontaktujte nás na info@system4u, rádi Vám pomůžeme.