Oblíbený software nyní také jako mobilní aplikace

Jako součást dalšího rozvoje našeho softwaru jsme v říjnu 2014 oficiálně zveřejnili novou mobilní aplikaci, která slouží k doplnění a zdokonalení současného systému Advokátní agenda.

 

Díky mobilní aplikaci máte přístup ke všem důležitým funkcím samotného softwaru. Nyní máte své spisy, dokumenty, kalendář, kontakty, úkoly a výkazy práce bezpečně uloženy ve svém telefonu nebo tabletu. Po přihlášení do aplikace můžete zadávat úkoly, sledovat firemní aktivitu v rámci kalendáře, hledat ve spisech, přidávat úkony k danému klientovi nebo zadávat a hlídat plnění úkolů.

Mobilní aplikace podporuje všechny významné mobilní platformy Android, iOS, Windows Phone a Blackberry.

Ve spolupráci s vývojáři aplikace jsme pro vás vytvořili demo verzi aplikace pro Android a iOS, kde si můžete její funkčnost vyzkoušet. Stačí kliknout na odkaz a instalace se vám sama spustí. Vyberte podle typu vašeho operačního systému.


Aplikace bude prezentována také v rámci online webináře, který se bude konat 20.listopadu 2014 ve 14.00. Neváhejte a zaregistrujte se již dnes – počet míst je omezen. Webinář je zdarma.

REGISTRACE NA WEBINÁŘ – Advokátní agenda aneb jak využít mobilní aplikaci pro právní praxi.

Oblíbený software nyní také jako mobilní aplikace was last modified: 11 listopadu, 2014 by System4u

Kontakt

System4u a.s.
Lidická 48, 602 00, Brno
T: +420 543 210 522
E:
IČ: 26945231
DIČ: CZ26945231

© 2020 System4u, a.s.
Powered by Wordpress

Nahoru
×
Show
Vážení zákazníci, software Advokátní agenda již dále nerozvíjíme, můžeme Vám však doporučit vhodného poskytovatele.
I nadále provozujeme Inkaso pohledávek, kompletně zastřešíme Vaši IT infrastrukturu a o našich dalších službách se více dozvíte na System4u. Kontaktujte nás na info@system4u, rádi Vám pomůžeme.